Најдобри Роденденски Подарок Во парк!!!Бесплатен превозот!Бесплатен превозот,магијата прстите,магија играчки,магија реквизити,магија од суштинско значење матери?

Најдобри Роденденски Подарок Во парк!!!Бесплатен превозот!Бесплатен превозот,магијата прстите,магија играчки,магија реквизити,магија

Достапно за нарачка
DEN 360.00
Достапност:


Во парк!!!Бесплатен превозот!Бесплатен превозот,магијата прстите,магија играчки,магија реквизити,магија од суштинско значење материјали
Опис
Магијата thumbstall
Основно Конкурентни Предности :
Земја на потекло, пакување, цена, карактеристики на производот, производ перформанси, услуга, квалитет на одобренија.
Клучни карактеристики :
материјал : гума
Опис : кога ќе се повлечеме, има неверојатен ефект.
со добар квалитет и конкурентна цена.
Дали сте професионалец волшебник и аматерски волшебник колку што сакате да се игра магија, тоа е вашиот најголем неопходни реквизити!
Тоа е да се покаже бела хартија промена пари, шалови исчезна и други магија, за различни фаза магија и крупен магија. Еден од основните продукти за волшебник. Нашата понуда на палецот поставува боја верност, токму како вистински прсти, умерена цврстина, како и на изборот на слични производи.
Нивните специфични функции : тие се како копии на човечки прст. Полу-флексибилни, лесно да се оштети материјали направени.
Лесно може да се справи со прст натопена во топла вода, да се прилагоди за да се прилагоди на големината на вашиот прст, прст поставува на меки по натопување, можете да произволно промени својата форма, а потоа се потопува во ладна вода, така што тоа се стврднува стереотипи.

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Материјал:
Гума
Карактеристики:
Лесно Да Се Направи,Почетник
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Големина:
One Size
Тип:
Палец
Тип:
Close-up Магија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиент