20pcs Selens SE-CG20 Флеш Гел Боја Филтри за Metz Godox D7100 SB910 Speedlite Speedlight Flashgun Осветлување Контрола Модификаторот

20pcs Selens SE-CG20 Флеш Гел Боја Филтри за Metz Godox D7100 SB910 Speedlite Speedlight Flashgun Осветлување Контрола Модификаторот

Достапно за нарачка
DEN 768.00
Достапност:


Пакетот Вклучува :
20 * Флеш Гелови Во Боја
1 * гел-бенд
1 * Организирано Складирање Торбичка

За производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Meking
Број На Модел На:
SE-CG20

Избор на клиент