Жешка Жени Chiffon Блуза Комбинација Бела Чипка Флорални Off-рамо Секојдневен Лабава Женски Блузи
Новак - 0 %

Жешка Жени Chiffon Блуза Комбинација Бела Чипка Флорални Off-рамо Секојдневен Лабава Женски Блузи

Достапно за нарачка
DEN 236.16
DEN 236.00
Достапност:

100% исто како слика. 100% добри услуги на клиентите.
100% врвен квалитет на уверување.
Нова Мода Жени Надвор Рамо Секојдневен Блузи Блуза Чипка Капчиња Chiffon Кошула Tee S M L XL
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Chiffon
Стил : Секси Клуб Вечер Партија/Неврзан/ Плажа
1inch=2.54 см
Големина : S, M, L, XL
Пакет Се Вклучени :
1 X Жените Чипка Врвот Блуза
Answer : ___________________________ Note :
1. Објектите се мери од страна на страна, ќе има мало отстапување. Се надевам дека ќе разбере.
2. Објектот боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот computermonitor од набљудувачите не се калибрира истиот.
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
oioninos
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените chiffon блуза
Пол:
Жените
epacket dropshipping :
Поддршка

Избор на клиент