Нови Пристигнување Надувување Со Седиште Секс Кукли Градите Полни Со Вода Човечки Глас Мулти Функција Орален Секс Секс Производи За Мажи Љубов
Новак - 30 %

Нови Пристигнување Надувување Со Седиште Секс Кукли Градите Полни Со Вода Човечки Глас Мулти Функција Орален Секс Секс Производи

Достапно за нарачка
DEN 3811.68
DEN 2668.00
Достапност:


1. Сите слики се направени во вид, не се користи лажни модел, без шминка, без фустан, без мирис еколошки материјали! 2.Стои на висина на надувување кукла е за 160cm,главата, градите, вагината е субјект. Мерењата се 80/58 / 85cm. Може да издржи 300 кг притисок. Тежина 2.7 килограми. 3. Во едно, не треба рачно да го инсталирате вагината; градите може да се инјектира со топла вода, се чувствувате е многу добар; секс кукла може да се користи за латекс вагинален анален. дополнително, ние испрати бебе облека и чорапи.

За производот

Тип На Објект:
Секс Кукли
Материјал:
Силикони и пластика
Број На Модел На:
VP-Md020009A
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
VAHPPY
Тежина:
2.7kg
стои висина:
за 160cm
Биста*половината*хип:
80/58/85cm
боја:
Бојата на кожата како слики
Стил:
Водоотпорен
глас:
човечки глас
Батеријата:
без батерија

Избор на клиент