Стомакот Стомакот Масти Режач Појас Горење Тример Топла Половината Тренери Cincher Поддршка На Стомак Слабеење Масажа На Телото Shaper
Новак - 29 %

Стомакот Стомакот Масти Режач Појас Горење Тример Топла Половината Тренери Cincher Поддршка На Стомак Слабеење Масажа На Телото

Достапно за нарачка
DEN 767.04
DEN 545.00
Достапност:


За производот

боја:
Црна, Каки
Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Shapers
Материјал:
Најлон,Spandex
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
bodybuilding shaper тенок појас мажите топла shapers
боја:
Црна,Беж
Големина:
M,L,XL,XXL
слабеење ремени половината обука корсети:
стомакот контрола girdle тело shapers shapewear телесната тежина
салата спорт ремени половината поддршка:
abdomenal корсет масти намалување на здравствена заштита

Избор на клиент