3000m машина за шиење посветен на темата семејство трошоци конец за шиење 1pcs продаде multicoloured одберете

3000m машина за шиење посветен на темата семејство трошоци конец за шиење 1pcs продаде multicoloured одберете

Достапно за нарачка
DEN 354.72
Достапност:


промет на големо со 1pcs Машина се користи Метален Везови Конец, 3000m/тркалаат Метален Везови Нишка Со 150 D Полиестер тема во страна. 3000m секој конус Добро за Машина вез, Плетење и Шиење. 11 Бои на Располагање за Избор. Многу висок сјај бои. Конус големина е за 17cm Висока. Дното OD на конус : 4.5 cm, Горе OD : 1.8 cm.
Тежина од 125 грама ве Молиме љубезно се напомене дека фотографиите може да малку се разликува од вистинската точка во однос на бојата се должи на осветлување за време на фото снимањето или мониторот екранот. Опис На Превозот
1. Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испорачани во 48 часа откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата.
2. Нашиот проект е од Кина Пост Воздух парцела превозот метод,се потребни околу 30 дена да пристигнат. Ако ви треба други превозот метод, ве молиме да не информирате пред вашата исплата.
3.Ако проектот не се постигне, ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се направи добар одговор и преработка!
За Нас
Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот,ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални fe нема да ви помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации,само ако контактирате нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат edbacks пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Тоа ги реши проблемите

За производот

Број На Модел На:
X150-X160
Материјал:
100% PTFE
Функција:
висока температура отпорни
Шема:
Обоена
Големина:
3000m
КОЛИЧИНА:
1pcs
Боја:
multicoloured
Материјал:
Домашно МИЛЕНИЧЕ
Модел:
150D

Избор на клиент