Мажите Добро волфрам карбид прстен партија воена маскирна боја украси машки додатоци свадба прстени
Новак - 17 %

Мажите Добро волфрам карбид прстен партија воена маскирна боја украси машки додатоци свадба прстени

Достапно за нарачка
DEN 785.28
DEN 652.00
Достапност:

Мажите Добро волфрам карбид прстен партија воена маскирна боја украси машки додатоци свадба прстен египетскиот деформација ring ring челик прстени од не ' рѓосувачки челик прстен машки прстен

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Daisiny
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
волфрам
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
8мм
Број На Модел На:
волфрам
Големина:
6,7,8,9,10,11,12,13

Избор на клиент