Големо Дрво Ѕид Налепница Гранки Птици Отстранлив Винил Расадник Уметност Decals ПВЦ Постер на Ѕид Налепници за Бебе Детска Соба Дома Декор
Новак - 15 %

Големо Дрво Ѕид Налепница Гранки Птици Отстранлив Винил Расадник Уметност Decals ПВЦ Постер на Ѕид Налепници за Бебе Детска Соба

Достапно за нарачка
DEN 1919.52
DEN 1632.00
Достапност:


Нова Огромна Гранка Птици Ѕид Налепници Винил Расадник Ѕид Уметност Decals ПВЦ Постер Mural Налепница за Бебе Деца Соби Декорации
Карактеристики :
1. Овие ѕид decals ќе биде совршен завршувањето на допир за вашето бебе е расадник, дете соба или дома декор.
2. Овие ѕид налепници може да биде лесно да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови. 3. Сите DIY decals се разделени и изгледот може да се прилагоди за да одговара на вашиот простор.
4. Ако имате нешто на ум дека сакате да се стави тоа во реалноста, само пратете ни порака, Ние сме многу среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН.
* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.
Што Се Вклучени :
1. 1 дрвото decals ѕид налепници
2. Лисја
3. 8 птици
4. Пренос на хартија
5. Лесно да се следат настава
6. БЕСПЛАТЕН Тест Decal за практикување пред да аплицираат за вашиот вистински ѕид decal
7. АЛАТКА
Големина на :
Медиум : 86inch широк x 74inch високи
Голем : 96inch широк x 83inch високи
X L : 102inch широк x 88inch високи
Бои :
Ве молиме да направите вашата боја на избор при купување, ако не постои право на бои за вашиот ѕид, ве молиме испратете порака на продавачот во КОМЕНТАРИ, ве Молиме референца боја шема.
Медиум
Големи
X-L
Превозот И Наплата 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 5 дена по фондови полагање безбедносната проверка од страна на aliexpress.com. Тоа е само продолжена поради празници. 2. Испорака време ќе биде од 10 до 60 дена редовно, ретко се случува повеќе од 90 дена за помалку земји. 3. Ние ќе бидат одговорни за сите во ред испраќање и квалитетот издавање наредби. 4. Корисниците мора да понудат точни примачот информации, инаку, клиентите треба да си дозволи загуба. 5. Клиентите ја преземе контролата на дестинација Земји Царина.

За производот

Големина:
74in x 86in, 88in x 102in, 83in x 96in
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Мебел Налепници
Број На Модел На:
MC1651403
Бренд Име:
Kingsmile
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
712231
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Дома Декор:
Ѕидот Налепници
Функција:
персоналните ѕид налепници за бебе деца соба
Тема:
модерниот цртан филм постер на ѕид decals
Дома декорација додатоци:
винил налепници ѕид уметност
is_customized:
yes
подарок:
уникатен подарок за децата и семејството
Пад на превозот:
на располагање
Постер:
постери декорации
ѕидот decals:
3d ѕид decals деца
ѕидот оркестарот:
ѕидот детска соба декорација

Избор на клиент