С. UYUE преден амортизер нафта печат и прашина маска 1 сет Вклопува CB600F 599 HORNET 04 05 06
Новак - 15 %

С. UYUE преден амортизер нафта печат и прашина маска 1 сет Вклопува CB600F 599 HORNET 04 05 06

Достапно за нарачка
DEN 426.24
DEN 362.00
Достапност:


ОВАА СТАВКА ЌЕ ОДГОВАРА НА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ :
2004 & 2006 CB600 F 599/HORNET
ВИЛУШКА ПЕЧАТ ДИМЕНЗИИ :
41mm x 54mm x 11mm

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Мека
Име На Модел:
CB600F 599 HORNET 04 05 06
Објектот Ширина:
2inch
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
DuDuDanQi
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg

Избор на клиент