Точка жакард organza фустан ткаенини ткаенини од перспектива на големо на висок квалитет на платно
Новак - 5 %

Точка жакард organza фустан ткаенини ткаенини од перспектива на големо на висок квалитет на платно

Достапно за нарачка
DEN 1502.40
DEN 1428.00
Достапност:

метар метар метар метар метар метар метар
Ширина : 145 см
Тежина : 200 g / m
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Кога ќе можам да добијам мојот парцела? Времето ќе добиете парцела=Обработка на време+време на Испорака. Обработка на време е за 7 дена,ние се подготват вашиот парцела во овие денови.Времето за испорака зависи од превозот метод можете да изберете,DHL/UPS/Федекс/ТНТ трае 3-7 работни дена,EMS зема 7-15 работни дена,Кина Пост Воздух Mail трае 15-45days(некои земји ќе потрае подолго,како што се Русија и Бразил може да трае 2-3 месеци). Итно нарачки, ве молиме контактирајте со продавачот однапред. Како да се send my парцела? Ве молиме избра превозот метод,кога ќе го поставите цел,но според conditon на нарачки,ние може да ги промените побрзо превозот метод за вас,како што се epacket промени на UPS-от,Кина Пост Воздух Mail менуваат за да го изразат. Дали мојата превозот цена вклучуваат увоз даночни? Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,вие сте одговорни за сите дополнителни царински давачки Како можам да се врати ставки? Еднаш, парче од ткаенина се намали,тоа ќе биде тешко да се продаде на друг повторно,така што ќе не прифати ткаенина предмети се враќа, освен квалитетот причини. Како за боја неусогласеност и да се измери? Ние се обидуваме се потрудиме да се покаже вистинската боја на ткаенина,но разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,итн., па боја неусогласеност не може да биде причина за враќање.Мерката е страна работа,1-2cm грешка е нормално,ве молиме имајте во предвид дека. Постои големо цена? Да,ние го поздравуваме големо,ако ви се случува да се стави голема цел(повеќе од 10 метри),ве молиме контактирајте со нас за да добиете подобра цена.

За производот

Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Свила
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини

Избор на клиент