1PC Пластични+Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Зеленчук Шредер Paring Нож Овошје И Зеленчук Grater Компир Сечење Жица Предиво
Новак - 50 %

1PC Пластични+Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Зеленчук Шредер Paring Нож Овошје И Зеленчук Grater Компир Сечење Жица Предиво

Достапно за нарачка
DEN 958.08
DEN 479.00
Достапност:


1 PC Пластични+Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Зеленчук Шредер Paring Нож Овошје И Зеленчук Grater Компир Сечење Жица Предиво Алатки
Точка Име : Мултифункционален Зеленчук Шредер
Материјал : пластични+Нерѓосувачки Челик
Големина : Како се покаже слика
Боја : Автоматски
Тежина : 299g
Пакет : 1 компјутер Мултифункционален Зеленчук Шредер
>> Превозот И Ракувањето Со
1. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби.
2. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.) во Белешки Дел кога проверете.
3. Превозот Начин : Повеќето наредби (помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост.
Под $ 5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот.
Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
4. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат, особено за време на сезона.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.
5. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
>> Врати & Наплата
Политика на враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот.
Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика. Ако ја прими стоката скршени. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. Ако не ја прими стоката во наведената време на испорака. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. Ако ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата. Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас да ни наместо наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.
>> Повратни информации
Ако сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.
Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга.
Ви благодариме.
Можеби сте заинтересирани :

За производот

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
K3172
Бренд Име:
starlinkstar
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Graters
Материјал:
Нерѓосувачки Челик +пластика
боја:
Случајно

Избор на клиент