OBD II кабел 16 Pin OBD 2 Splitter Адаптер Кабел за Продолжување Машки да Dual Женски Y Конектор obd2 продолжена линија интерфејс

OBD II кабел 16 Pin OBD 2 Splitter Адаптер Кабел за Продолжување Машки да Dual Женски Y Конектор obd2 продолжена линија интерфејс

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:

OBD II кабел 16 Pin OBD 2 Splitter Адаптер Кабел за Продолжување Машки да Dual Женски Y Конектор obd2 продолжена линија интерфејс
Главни Карактеристики 1 од Еден до два splitter, сигнал splitter.
2 Компатибилен дијагностички алатка 16-пински приклучок.
3 Дозволува два уреди да бидат поврзани истовремено.
4 Високо квалитетен материјал обезбедува флексибилност и издржливост на кабли.
5 splitter ќе им овозможи на еден OBD II порта подели на две OBD II порта (женски), што може да биде истовремено пристапи.
Боја : црна.
Материјал : пластика.
Должина : 50 cm.
Интерфејс : 16 pin ( машки на двоен женски Y форма кабел ).
Пакетот вклучува :
1 Splitter продолжување кабел.
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card,Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ако треба да се плати преку Pay Pal,pls контактирајте со нас.
1. Ние не бродот да P. O. Кутија, pls не ни остави валидна адреса & поштенски код. Валиден телефонски Бр. е исто така побара и важно за превозот. 2.Бесплатен превозот не вклучува даночни и далечински такса. Ве молиме проверете со вашиот Царински првите 3.Сите пакети за превозот до Русија треба целосно име и презиме 1.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации кога ќе го примите пакетот. 2.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што во прв момент. Ве молиме не го отвори спорот.

За производот

Објектот Тежина:
158g
Електронски:
No
моќност:
50W
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
0cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Напон:
50V
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
Kawish
Име На Модел:
HD-W
Верзија На Софтвер:
V2.0
Објектот Должина:
50cm
Хардвер Верзија:
V2.0
Специјални Функции:
кабел
Специјални Функции:
Y-кабел

Избор на клиент