10pieces 6MM мотоцикл завртки Додатоци Обтекател тело работа Завртки ЗА Хонда CBR250R CBR300R Јамаха FZ1 FAZER ducati 1198 S R
Новак - 5 %

10pieces 6MM мотоцикл завртки Додатоци Обтекател тело работа Завртки ЗА Хонда CBR250R CBR300R Јамаха FZ1 FAZER ducati 1198 S

Достапно за нарачка
DEN 404.16
DEN 384.00
Достапност:


Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,Златна
Завртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
Универзална одговара за Сите мото велосипед
Пакетот вклучува :
10 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

За производот

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
KTM,Ducati,Хонда,Aprilia,MV Агуста,Универзална,Победа,Suzuki,Јамаха,Триумф,Benelli,BMW,Харли-Дејвидсон,Kawasaki
Име На Модел:
SO2-FB-002
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Избор на клиент