Планински Велосипед возење Велосипед Перница Велосипедот Пред Седиштето Седло Удобно Гел Кожа Велосипед Седиште Велосипедизам Додатоци PA0010
Новак - 43 %

Планински Велосипед возење Велосипед Перница Велосипедот Пред Седиштето Седло Удобно Гел Кожа Велосипед Седиште Велосипедизам

Достапно за нарачка
DEN 1156.32
DEN 659.00
Достапност:


Планински Велосипед возење Велосипед Перница Велосипедот Пред Седиштето Седло Удобно Гел Кожа Велосипед Седиште Велосипедизам Додатоци PA0010
Опис : 1.Боја : Бела,Црна 2.Материјал : Imitation Leather 3.Net Тежина : Околу : 270g 4.Големина : 27*15*5 CM 5.Удобно и мека 6.Лесно да се мијат
Почитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7-10 дена преку Aliexpress.
Ние прифаќаме alipay тука.
Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ве молиме контактирајте со нас на :
1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.
-

За производот

Големина:
27*15*5CM
Бренд Име:
sonicworks
Број На Модел На:
PA0010
Школка Материјал:
имитација на кожа
корисникот:
Мажи
Употреба:
Планински Велосипеди
категорија:
Пред Седиштето Мат
боја:
црна, бела

Избор на клиент