Серво волан вшмукување цевка Цевка 32411095526 За BMW 32332510CN

Серво волан вшмукување цевка Цевка 32411095526 За BMW 32332510CN

Достапно за нарачка
DEN 959.52
Достапност:


Топ серво волан вшмукување цевка Цевка 32411095526 За BMW 32411093130
Забелешки :
-Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.
-Ве молиме овозможи 0.1-0.5 cm разлика се должи на рачно мерење.
-Ве молиме проверете внимателно за да бидете сигурни дали објектот одговара на вашето возило или не.
-Боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
-Настава не е вклучена.
Пакетот Вклучува :
1 x Радијатор Црево
Ние зависи од клиентите со 100% задоволство да се успее. Ние навистина го цениме вашиот позитивен пет ѕвездички повратни информации .Ви благодариме многу за напуштање на позитивни повратни информации ќе уживаат попуст во вашата следна цел. Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да оставајќи ни негативни (1 или 2 ѕвездички) и се неутрални (3 ѕвездички) повратни информации. Ние ќе го реши проблемот за вас

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Тежина:
0.5kg
ОЕМ:
32411095526
Тип:
Гумени Црева

Избор на клиент