Панк Кошарка Жени Обетки, Злато Боја Обрачот Обетки За Жени, Трговија На Големо Бренд Гроздобер Накит Brincos
Новак - 52 %

Панк Кошарка Жени Обетки, Злато Боја Обрачот Обетки За Жени, Трговија На Големо Бренд Гроздобер Накит Brincos

Достапно за нарачка
DEN 557.76
DEN 268.00
Достапност:


Стил : минимализам стил кошарка жени обрачот обетки
Материјал : 18k вистински злато позлатен, германски вакуум позлата
Превозот : околу 12 до 20 дена за да стигнат до Соединетите американски Држави
Услуга : 7 дена безусловна Врати
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

За производот

Метална боја:
sliver позлатен, злато позлатен
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EH210ST
Обликотшема:
Топката
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
МАГИЈАТА ЗОНА
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Големина (Должина * Ширина):
20MM*18MM
сопруги обетки:
кошарка жени обетки
обетки:
панк обетки
Обрачот Обетки:
обрачот обетки за жени
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент