[ЕУ СЛОБОДНИ]! Wantai 5PCS Nema17 Stepper Моторни 42BYGHM810 0.9 степен 4200g.cm 48mm 2.4 A CE, ROHS ISO 3D Печатач Reprap
Новак - 6 %

[ЕУ СЛОБОДНИ]! Wantai 5PCS Nema17 Stepper Моторни 42BYGHM810 0.9 степен 4200g.cm 48mm 2.4 A CE, ROHS ISO 3D Печатач Reprap

Достапно за нарачка
DEN 3120.00
DEN 2933.00
Достапност:


Одлична Вест за м Wantaimotor! Брод од САД магацин, по плаќањето, во рок од 3 дена за добивање производи! Без даноци од царина, нема штета, подобра услуга
ве молиме не двоумете се! Слободен Брод од страна на UPS-от!
Добредојдовте во мојата продавница!
Сакате да имате добар шопинг!
Оваа ставка вклучува :
5 PCS Nema 17 stepper моторни 42 BYGHM810 со 2.4 А, 1.92 V, 48mm тело должина, 4200g cm (60oz-во) одржување на вртежен момент
Ве молиме потврдете превозот метод и такси превозот пред плати!
Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!
Јас ќе се обидам мојата најдобра поддршка u!
Ние можеме да произведуваат производи според клиентите барања.
https : //shop106371399.taobao.com/?spm=2013.1.1000126.d21.De Jl O2


За производот

сертификација:
ROHS,CE,ISO
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Одржување На Вртежен Момент:
4200g cm(60oz-во)
Тековната / Фаза:
2.4 На
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
Број На Модел На:
42BYGHM810

Избор на клиент