Бесплатен Превозот Серво: Континуирано Ротација - За Робот Тркало Моторни СМ-S4309R
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот Серво: Континуирано Ротација - За Робот Тркало Моторни СМ-S4309R

Достапно за нарачка
DEN 648.00
DEN 616.00
Достапност:


Опис На Производот :
JR интерфејси , 360 ° на ротација серво робот , и 5 бронзени брзини, двојно лежишта.
Пакувањето на производот :
1 , Пакување Лифтови ( Лифтови + ЈП кеси )
Пакет содржина : тело × 1 Моб Серво , Серво рака × 1 торба, прирачник
Пакување : Големина -120 × 85mm, ЈП кеси на -120 × 85 × 0.07 mm, на Нето -60g, бруто -80.2 g
2 , кухо
Пакет содржина : тело × 1 Моб волан , рака прилог рака × 1 торба, прирачник
Пакување : Големина -57 × 38 × 48mm, NW -60g, бруто -82.4 g
3 , монтажа (ЈП кеси , картон + хартија за да ги одвоите )
Пакет содржина : тело × 1 Моб Серво , Серво рака × 1 Торба
Пакување : ЈП кеси Спецификација Ibid., ССЗ -60g, бруто -77g, Картон -520 × 300 × 260mm

За производот

Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Постојана Струја(A):
5V
Употреба:
Брод,Автомобил,Електричен Велосипед,Вентилатор,Дома Апаратот
Излезна Моќност:
3.6 V-8V
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Тип:
Опрема Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
сертификација:
CCC
Вртежен момент:
8мм
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
17000-18000 ВРТЕЖИ во минута
Commutation:
четка
Напон(V):
400 м-р
Број На Модел На:
СМ-S4309R

Избор на клиент