Летото сандали Големи димензии чевли 40-43 дворови бохемски Лак сандали лента сандали одморалиште запознавање девојки Флип Апостолки Влечки z2
Новак - 35 %

Летото сандали Големи димензии чевли 40-43 дворови бохемски Лак сандали лента сандали одморалиште запознавање девојки Флип Апостолки

Достапно за нарачка
DEN 1250.88
DEN 813.00
Достапност:

Летото сандали Големи димензии чевли 40-43 дворови бохемски Лак сандали лента сандали одморалиште запознавање девојки Флип Апостолки Влечки z2 имајте предвид; При изборот на големината, ве молиме да се контролира големината на маса, следете ги вашите метри должина, одберете ја соодветната НИ големина. Чевли прирачник за мерење, постојат грешки од околу 0.3.

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Outsole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Пета Тип:
Станот со
Сандала Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
z2
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
MAGNOLIAFRAGRANT
Шаблон Тип:
Печати
Моден Елемент:
тотем
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Вулканизирана
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Печатење Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиент