1set Компатибилни, мастило кертриџ PGI35 CLI36 PGI-35 CLI-36 за Canon Pixma iP100 iP100with батеријата mini263 320
Новак - 14 %

1set Компатибилни, мастило кертриџ PGI35 CLI36 PGI-35 CLI-36 за Canon Pixma iP100 iP100with батеријата mini263 320

Достапно за нарачка
DEN 456.00
DEN 392.00
Достапност:

1set Компатибилни, мастило кертриџ PGI35 CLI36 PGI-35 CLI-36 за Canon Pixma i P100 i P100with батеријата mini263 320 со Америка,Австралија,Средниот исток,Источна Азија верзија чип
За употреба со(Печатач модели) :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област :
Американската/Австралија/Среден исток/Источна Азија
Цена : 1set + PGI-35 CLI-36 Компатибилни, мастило кертриџ
* Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме!

За производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
PGI-35 CLI-36
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
PGI-35 CLI-36
квалитет:
одделение А
сертификација:
ISO9001&14001
категорија:
компатибилен со мастило кертриџ
боја:
C, K, M, Y, Б.К.

Избор на клиент