Течни Миксер 1400W Индустрија Agitator 0-700rpm Променлива Брзина на Електричен Миксер (да Може да се Меша Храна, Обложување, Боја, Цемент, Итн.)

Течни Миксер 1400W Индустрија Agitator 0-700rpm Променлива Брзина на Електричен Миксер (да Може да се Меша Храна, Обложување,

Достапно за нарачка
DEN 3898.56
Достапност:


Течни Миксер 1400 W Индустрија Agitator 0-700rpm Променлива
Брзина Електричен Миксер (да Може да се Меша Храна, Обложување, Боја, Цемент, Итн.) фото покажувајќи : Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Опис :
Течни Миксер 1400 W Индустрија Agitator 0-700rpm Променлива Брзина на Електричен Миксер
(Да Може Да Се Меша Храна, Обложување, Боја, Цемент, Итн.)
моќност : 1400w
напон : 220 V 50 hz
Не-оптоварување на ветер : 0-700r /мин
тежина : 3.7 кг
Промешајте бар : 120mm
пакување големина : 45*36*33 CM
Поле на примена :
Широко се користи во храна, обложување , боја, китови во прав, цемент,
мастило мешање и така натаму . Соработува со возбуда бар микс машина заграда,
во голема мера може да го подобри ефикасноста на работата, намалување на трошоци за работна сила.

За производот

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
R6201B
Тип:
Индустрија Agitator 0-700rpm Променлива Брзина на Електричен Миксер
Примена:
Течни Миксер (Да Може Да Се Меша Храна, Обложување, Боја, Цемент, Итн.)
Број На Производ:
FC286
моќност:
1400W
Напон:
220v 50 Hz
Не-Оптоварување Брзина:
0-700r /мин
Тежина:
3.7 кг
промешајте бар:
120mm
Пакување големина:
45*36*33CM
Број на Парчиња:
1

Избор на клиент