400 парчиња; 8x40mm; Ребрести Пластични Сидро; Ѕидот Пластични Проширување Цевка; Ѕиден Приклучок; Завртки; Пакување од 400 Ребрести Пластични Сидро;
Новак - 10 %

400 парчиња; 8x40mm; Ребрести Пластични Сидро; Ѕидот Пластични Проширување Цевка; Ѕиден Приклучок; Завртки; Пакување од 400 Ребрести

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 734.00
Достапност:


Трговија на големо Пакување од 4 00 Ребрести Пластични Сидро; 8 x4 0mm Ребрести Пластични Сидро; Ѕидот Пластични Проширување Цевка; Ѕиден Приклучок; Опис на Производот Ребрести пластична подлога работа со лим завртки. Идеален за anchoring во бетон, тула или wallboard. Сидро е отпорен на корозија. Пред drilled дупка е потребно. Работи и во тешко површини и шупливи површини каде што нема studs или обратете се зад површината Пакет вклучува 400 компјутери; доаѓа во жолта;
Работи и во тешко површини и шупливи површини каде што нема studs или обратете се зад површината
жолта во боја
Лесна инсталација
Овие пластика заштита се наменети за светло должност anchoring апликации и нудат дополнителна поддршка за носивост.
Подели во ребрести заштита се прошири на две спротивставени страни, како што затегнете ја завртката.
Ребрата се спречи сидро од вртење во дупка за време на инсталацијата.
Подели во сидро обезбедува три начин проширување на страни за зголемување на држење на моќта.
Еднаш ќе се инсталира, тие обезбедуваат рамна, чиста изглед во base.
Сидро е перки се спречи сидро од вртење во дупка за време и по инсталацијата.
Подели во сидро обезбедува три начин проширување на страни за зголемување на држење на моќта.
Се користи со лист метал, дрво и заостануваат завртки во шупливи ѕидови.
Може да се користи во светлината на ѕидани или ѕидани блок апликации.
Бара пред-drilled дупка за инсталација.
Инсталирање на подлога правилно е клучот за силна задржете што трае

За производот

Спецификација:
M8
Должина:
40mm
DIY Материјали:
Водовод
Материјал:
Пластични
Тип:
водител на ѕид
Дијаметар:
8 mm(0.31 инчи)
Број На Модел На:
8x40 mm
Должина:
40 mm(1.56inch)

Избор на клиент