Може да Се Намали Dampproof Перница Анти Масло Antislip Градите Гардероба Фиока Мат Подлога Полица Лагер За Кабинетот Не се лизга Табела Гардероба Мат
Новак - 18 %

Може да Се Намали Dampproof Перница Анти Масло Antislip Градите Гардероба Фиока Мат Подлога Полица Лагер За Кабинетот Не се лизга

Достапно за нарачка
DEN 523.20
DEN 429.00
Достапност:

Може да Се Намали Dampproof Перница Анти Масло Antislip Градите Гардероба Фиока Мат Подлога Полица Лагер За Кабинетот Не се лизга Табела Гардероба Мат Боја : розова, сина, зелена
Големина : 30 * 150cm; 45 * 150cm; 50 * 150cm; 60 * 150cm

За производот

Бренд Име:
GOUGU
Број На Модел На:
A162-M
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Специјализирани Алатки
Специјализирани Алатки Тип:
dampproof мат
Материјал:
ЕВА
Боја:
Розова, Сина, Зелена
Големина:
30*150СМ,45*150СМ,50*150СМ,60*150CM
Име:
Dampproof Перница Анти Масло подлога

Избор на клиент