Нови Пристигнување Камшик Леотар Секси Леопард Мода Најлон долна облека за Мажи Suspender Jockstrap Солидна Борење Singlet Catsuit M L XL
Новак - 14 %

Нови Пристигнување Камшик Леотар Секси Леопард Мода Најлон долна облека за Мажи Suspender Jockstrap Солидна Борење Singlet Catsuit

Достапно за нарачка
DEN 671.04
DEN 577.00
Достапност:


добредојдовте на нашата продавница Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Големина : M L XL
Пакет се вклучени : 1 * Bodysuit
1 инч = 2.54 см
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранот
Слика :
Плаќање Продавницата No : 1848808
1. Moneybookers, Western union, Qiwi паричник, Кредитна картичка и Alipay се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.
2. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно.
3. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, ако сеуште не може да плати,ве молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош.
Превозот Продавница No : 1848808
1. Ние ќе брод предмети во рамките 1-5 дена откако ќе се направи исплата.
2. Ние прифаќаме Кина Пост Воздух Mail, DHL, EMS,ТНТ,e Packet,Fed Ex превозот.
3. Кина Пост Воздух Пошта е бесплатен превозот , но ве молиме проверете превозот и пакет листи за детали.
4. Време на испорака :
а. DHL,TNT express превозот обично се 3-5 работни дена (не вклучува одмор и викенд).
б. EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена (не вклучува одмор и викенд).
в. Кина Пост Воздух Mail.
Област
Време
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Запад Евра
Средниот-Исток
10-30 работни дена
Океанија
Исток Евра
Јужна Америка
Африка
30-45 работни дена
5. Со цел да се осигура дека вие може да ја прими пратката без никакви увозни даноци, ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност.
6. Било увозни давачки или такси се купувачот одговорност.
Retum и Наплата Продавница No : 1848808
1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на враќање на средствата , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!
2. Сите предмети мора да биде retuned во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.
3. Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
Повратни Информации Продавница No : 1848808
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек .
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо , па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор! Ви благодариме.
Ние сме само ги извршуваат она што вашиот извршување
Шопинг пријатно!!!

За производот

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Број На Модел На:
AS244
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
боја:
како слика се прикажани
Големина:
M L XL
испорака:
брзо
малопродажната/трговија на големо:
Поддршка
Превозот начин:
DHL,EMS,Epacket,Кина, Воздухот Mail Пост,Хонгконг Пост Воздух Mail......
Ракавите:
Без ракави
Јака:
Suspender
Сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен

Избор на клиент