Супер се Справи ѓубре торба носителот Виси Кујна Шкафот Кабинет задната врата Стои Складирање Кеси за Отпадоци Рек Ѓубре Торба за Чување на Решетката
Новак - 7 %

Супер се Справи ѓубре торба носителот Виси Кујна Шкафот Кабинет задната врата Стои Складирање Кеси за Отпадоци Рек Ѓубре Торба

Достапно за нарачка
DEN 142.08
DEN 132.00
Достапност:


Виси Кујна Шкафот Кабинет Задната Врата Стои Складирање Кеси За Отпадоци Багажник
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Производ : Кујна виси ѓубре багажник
Боја : како на сликата покажува
Големина : 12.5 x 22cm / 8.66 x 4.92 инчен
Материјал : Пластика
Се користи за : канти за ѓубре торба
Забелешка : За дебелина помала од 2 cm кабинет вратата
Пакетот Вклучува :
1x ѓубре rack (Без трговијата на мало пакување)
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : )
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Внимание За Украина Пријатели :
1. Ве молиме да го пополните вашето име и презиме ( најмалку 2 зборовите : ) при донесувањето на плаќање. : )
Драг пријател,ако имате било какви проблеми ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек

За производот

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Применливи Простор:
Кујна
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
Храна
Нема. на Групи:
Еден
Пластични Тип:
PP
Инсталација Тип:
Кука Тип
Број На Модел На:
СК-001
Бренд Име:
eTya
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Употреба:
Пластични Морон Виткање Виси
Големина:
12.5x 22cm / 8.66 x 4.92inch
Тежина:
80.0 g
Објектот:
ѓубре торба носителот

Избор на клиент