Топла продажба Кујнски Мијалник Сунѓерот Виси Складирање Торба Седло Тип Дребулии Потрошувачка Кошница Рек,купатило, кујна додатоци.

Топла продажба Кујнски Мијалник Сунѓерот Виси Складирање Торба Седло Тип Дребулии Потрошувачка Кошница Рек,купатило, кујна додатоци.

Достапно за нарачка
DEN 299.52
Достапност:


Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет
2.Со нашите сунѓерот носителот чистење производи во вашата кујна нема да неуредна повеќе,но стане shipshape.Добар помошник за да се задржи вашата кујна чисти.
3.Се користи за да се одржи сунѓер или било која друга направа во кујната.
4.Сад крпа може да бидат обесени во текот на род околу складирање кутија.
5.Тоа е расклопување,така што може да се чисти без тешкотии.
6.Издлабени-out дизајн на дното, така што на резервна вода може да биде исцедена off.
Пакувањето на производот :
1 x Кујнскиот Сунѓер Багажник
Напомена :
Поради рака мерка, големината може да има 1-5 mm грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. 3.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. 4.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. 1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. 2. Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја?s Увоз Политика. 3. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
1. 12 месеци Гаранција. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 3. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот 2. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. 3. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето

За производот

Тип:
Чување На Носителите & Полици За Складирање,Чување Кошеви
Применливи Простор:
Кујна
Број На Модел На:
miao-451
Материјал:
Силикони
Употреба:
Дребулии
Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Кука Тип
Бренд Име:
Halojaju
Функција:
Еко-Пријателски
Класификација:
Виткање Багажник
е - прилагодена:
Yes
За животната средина:
Бања, кујна, тоалет
боја:
Розова црвена, зелена, сина
Функција:
Животната средина и здравјето, трајни
Висина:
11cm
Ширина:
12.5cm
Стил:
Мода, убавина
Име на производ:
Складирање кутија
Број На Модел На:
полица чистење на сунѓерот мозоци багажник
Функција:
кујна складирање

Избор на клиент