оригиналната плоча S42P3S LJ44-00051A BN96-00249A Бафер Одбор

оригиналната плоча S42P3S LJ44-00051A BN96-00249A Бафер Одбор

Достапно за нарачка
DEN 4080.00
Достапност:

Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена. Ако не се исти, ве молиме испратете ни ја вашата слика,благодарение 95% нови оригинални за ТВ S42 P3 S LJ44-00051 A BN96-00249 A Бафер Одбор Методи за Плаќање : Ние прифати кредитна картичка (Зачувам) и така натаму, Ако преферирате други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас.Превозот на трошоците направени се за вас. Ако најдете некој проблем, ве молиме да одбие да го потпише и да ги преземат слики или видео, контактирајте со продавачот да го реши проблемот. Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи. Ако купувачот не го проверка на стоката и знак за пакетот, не продавачот е одговорност, ве молиме да знаат!!
Драги пријатели ,Кога ќе се потврди нарачката, ве молиме кажете ни за вашите стари одбор модел.Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем.Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати. Испорака : 1. Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас, ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.Вашето задоволство е секогаш наш БР.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката. Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се вклучени најчесто поставувани ПРАШАЊА : Сите производи се качил преку строга тест пред пратката.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на Испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи 2 .Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. DHL, UPS-от, Fedex, EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот Обично се 7-65 дена зависи од земјата доставени до. 2 DHL, UPS-от, Fedex, или ЕМС е достапна за превозот време на Испорака : 1 .

За производот

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Сина

Избор на клиент