Слатка Бел 15 парчиња/многу 25*27mm Антички Сребрен Метални Легури топла ѕвезда сонцето Шарм Гроздобер Наоди D1216
Новак - 10 %

Слатка Бел 15 парчиња/многу 25*27mm Антички Сребрен Метални Легури топла ѕвезда сонцето Шарм Гроздобер Наоди D1216

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:


925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Добредојдовте на нашата продавница
Имаат прекрасен шопинг exprience тука !
Слатка Бел 15 парчиња/многу 25*27mm Антички Сребрен Метални Легури топла ѕвезда сонцето Шарм Гроздобер Наоди D1216
Точка Бр. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
копното.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
D1216
Објектот Количина
40 компјутери/многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Пиштол црна
Објектот Околу Големината 25*27mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Број На Модел На:
d1216
боја:
Античкиот Бронза Антички сребрен Антички бакар антички verdigris
Количина:
40pcs
Големина :
25*27mm
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Една тежина:
1.7 g
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент