Legua автомобил ветробранското стакло Wiper ножеви за Luxgen Луксузни 7 SUV(2013-2015),16+26,Boneless wiper, шофершајбната, wiper гума
Новак - 44 %

Legua автомобил ветробранското стакло Wiper ножеви за Luxgen Луксузни 7 SUV(2013-2015),16+26,Boneless wiper, шофершајбната, wiper

Достапно за нарачка
DEN 1182.72
DEN 662.00
Достапност:


Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : За Luxgen Луксузни 7 ЏИП(2013-2015)
Големина : 16"+26"
Посебна функција : high-definition, трајни
Мила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател :
1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели
2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.
3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и Лево-Страна Диск
5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!
Меѓународни wiper големина на :
100% Вистински снимање :
Wiper компонента :
Производ предност :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :
Фабриката фото :
Производ на сертификатот :
Оригиналното пакување :
Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

За производот

Објектот Должина:
Simple packing, Original packing
Име На Модел:
За Луксузни 7 SUV
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
Jiangling Landwind
Објектот Тежина:
0.36kg
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
16+26
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-581-2
Автомобил Направи:
За Luxgen
Година:
2013-2015

Избор на клиент