10Pcs NT40 Мелничката Чак Поставите Прецизност Алатка Носителот Арбор Collet Чак 4-16mm Со Клуч Мелничката Струг Машина Алатки
Новак - 15 %

10Pcs NT40 Мелничката Чак Поставите Прецизност Алатка Носителот Арбор Collet Чак 4-16mm Со Клуч Мелничката Струг Машина Алатки

Достапно за нарачка
DEN 5668.32
DEN 4818.00
Достапност:


Карактеристики : Материјал : 40 Cr легиран челик J7316 B тип Collet чак големина : 4/5/6/8/10/12/14/16mm . Одлична обработка и парична казна одлуки. Погодна за воена вежба железен кревет,мелница,струг,процесот .

За производот

Број На Модел На:
NT40
Примена:
Мелничката/Здодевен/Дупчење/Допирање
Материјал:
40Cr Легиран челик
Collet чак големина:
4/5/6/8/10/12/14/16mm
Precisioin:
0.005 mm
Состојба:
Бренд Нови
Тип:
NT40
Тежина:
2.5kg
Пакет:
пластична кутија
кодот на производот:
15-NT-JTT-8

Избор на клиент