FEELDO 1PC Автомобил Универзална Магнетна База на Покривот Планината Radio AM/FM Антена Антена #AM2606
Новак - 12 %

FEELDO 1PC Автомобил Универзална Магнетна База на Покривот Планината Radio AM/FM Антена Антена AM2606

Достапно за нарачка
DEN 297.12
DEN 262.00
Достапност:

Карактеристики : Универзален тип одговара на повеќето возила Магнетна база на покривот планината,лесна инсталација Кабел должина : 3meters Материјал : метални + пластика Боја : Црна Функција : Антена за автомобил,дом,FM радио Фреквентен Опсег : 88~108 MHz

За производот

Тип На Објект:
Aerials
Објектот Ширина:
4.6cm
Специјални Функции:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
26.9cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Модел Година:
До 2015
Frequence Опсег:
-
Бренд Име:
FEELDO
Објектот Висина:
1cm
Автомобил Производител:
Chevrolet
Објектот Тежина:
0.04kg
Име На Модел:
AM2606

Избор на клиент