велигденски зајак маскота костим bunny обичај цртан лик cosply карневал костим 2999
Новак - 5 %

велигденски зајак маскота костим bunny обичај цртан лик cosply карневал костим 2999

Достапно за нарачка
DEN 11280.00
DEN 10716.00
Достапност:

Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Ви благодариме за вашето разбирање. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото. Плаќање : Alipay приоритетни. Спецификација : S (158 см-168 цм)- 5'2" до 5'5", M (169 см-180 цм)- 5'6" да 5'9", L (181 цм-190 цм)- 5'10" до 6'3", XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7", Нарачана (Plz ги споделите со нас) Материјал : Тоа е направен од висок квалитет на краток кадифен, долгиот кадифен. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МАСКОТА ПАРК ВНИМАНИЕ : Ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака. Гаранција & Осигурување : Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. АПЛИКАЦИИ : 1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Запад Унија прифатени. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил, или ние ќе ги испрати како стандардна големина M, сакаат да се разбере. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) Глава со EPE материјал. ( дневник на aliexpress. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Polyethersulfone
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Избор на клиент