Копир Делови За Copystar КС 1620 1635 1650 2020 2050 Слика Тапан Единица OPC,За Kyocera Copystar 2C982010 МК-410 MK410 OPC Тапан

Копир Делови За Copystar КС 1620 1635 1650 2020 2050 Слика Тапан Единица OPC,За Kyocera Copystar 2C982010 МК-410 MK410 OPC Тапан

Достапно за нарачка
DEN 5759.52
Достапност:


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен OPC Тапан За Kyocera KM-2020/2050 Направени Во Кина Jiangsu HJ OPC Тапан,Долг Живот OPC Тапан За Употреба Во : Kyocera KM-1620/1650/KM-2020 ГОДИНА/KM-2050 година За Copystar CS1620 CS1635 CS1650 CS2020 CS2050 Копир ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

За производот

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
КМ-1620/1650/KM-2020 ГОДИНА/KM-2050 ГОДИНА
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Копир Модел:
За Copystar CS1620 CS1635 CS1650 CS2020 CS2050

Избор на клиент