Нови Етиопската Коса Синџир Накит 24k Златна Боја Африка/Еритреја/Кенија Жените Habesha Партија Додатоци
Новак - 10 %

Нови Етиопската Коса Синџир Накит 24k Златна Боја Африка/Еритреја/Кенија Жените Habesha Партија Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 432.00
DEN 389.00
Достапност:


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Нови Етиопската Коса Синџир Накит 24k Злато Позлатен Африка/Еритреја/Кенија Жените Habesha Партија Додатоци
Напомена :
Материјал : 18k вистински злато позлатен. Не 100% Солидна Злато
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа.
Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија.
≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet(САД)
USD
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL
Ако имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќање
Повратни информации :
Ве молиме не го остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 15 дена од денот на добивате нив,за проблеми со Квалитетот. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Пред да се врати ставки,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата(на продавачот)се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За производот

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
косата синџир
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Adixyn
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
0805
Повод:
Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија
Земја:
Африкански Нигерија Етиопската Ababic

Избор на клиент