Mimaki JV4 Главата Кабел-21pin,35cm печатач делови

Mimaki JV4 Главата Кабел-21pin,35cm печатач делови

Достапно за нарачка
DEN 2087.52
Достапност:


-21pin,35cm
За да се користи со : Mimaki
Забелешки : ОЕМ

За производот

Број На Модел На:
Mimaki JV4 Главата Кабел-21pin,35cm
Бренд Име:
YILINUOSI
Тип:
Други

Избор на клиент