BAMOER 925 Sterling Silver Симулирани Бисер Pendant Ѓердан Долг Синџир на Ѓердан Накит Свадба Ѓердан Додатоци SCN030
Новак - 30 %

BAMOER 925 Sterling Silver Симулирани Бисер Pendant Ѓердан Долг Синџир на Ѓердан Накит Свадба Ѓердан Додатоци SCN030

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 336.00
Достапност:


Производи Детали :

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Bamoer
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Pendant Големина:
1.8 cm*0.8 cm
Број На Модел На:
SCN030
Материјал:
925 Sterling Silver + Школка Бисер + Циркони
Стил:
Луксуз, Едноставен, Елегантен, Личност
Должина:
About 45CM Length

Избор на клиент