Циркулација Аквариум Пумпа Бран Создателот Гребен Powerhead 1.3 М Кабелот за Напојување 220-240V 2.5 W-24W Вшмукување Бран производител
Новак - 34 %

Циркулација Аквариум Пумпа Бран Создателот Гребен Powerhead 1.3 М Кабелот за Напојување 220-240V 2.5 W-24W Вшмукување Бран производител

Достапно за нарачка
DEN 548.16
DEN 362.00
Достапност:

Ние само брод да се потврди цел адреси.
Опис :
Уживајте во поголем проток и екстремни разноврсна позиционирање додека минимизирање гломазна опрема. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.3 M
Големина на аквариум за : Подолу 0. Целосно подводните пумпи за вода генерирање на широк и нежни проток на вода да дишат животот еднаш, хард-да-пристап "мртвите точки" во вашиот аквариум. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Карактеристики :
Достапни во вшмукување чаши и магнетни монтажа
Целосно подводните и масло бесплатни моторот за да се избегне загадувањето на живеење околност
Магнетен диск технологија
Високи перформанси водоотпорен обезбедува безбедност и сигурност.3 M
Големина на аквариум за : 1-1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Време На Испорака :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Широко распространет спектар само како wishy-washy океански бран, идеален за морски гребен аквариуми. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.92
1 x Пумпа Бран Производител
1.28
Спецификација за JVP-202 A : Max Проток : 12000 L/H
Моќност : 24 Watt
Напон : 220 - 240 V @ 50 Hz
Должина на Кабелот за Напојување : 2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.3 M
Големина на аквариум за : 0. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.31
Спецификација за JVP-100 A : Max Проток : 2500 L/H
Моќност : 3 Watt
Напон : 220 - 240 V @ 50 Hz
Должина на кабелот за напојување : 2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.3 M
Големина на аквариум за : 0.96
Спецификација за JVP-201 A :
Макс Проток : 6000 L/H
Моќност : 12 Watt
Напон : 220 - 240 V @ 50 Hz
Должина на кабелот за напојување : 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
360 степен ротација за да се прилагоди на проток во било која насока
Articulating топката зглобовите за разноврсна насоки
Бара исклучително ниска енергија конзумирање на
Напон : 220-240 V/50 Hz
Спецификација за JVP -110 :
Макс Проток : 2000 Л/H
Моќност : Од 2,5 Вати
Напон : 220 - 240 V @ 50 Hz
Должина на кабелот за напојување : 1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

За производот

Напон:
220-240V
Фиксна Форма:
Седи
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Материјал:
Гума
Извор На Енергија:
Полнење
Тип:
Аквариум Пумпа Бран Производител
Напон:
220-240V/50Hz
Макс Проток:
2000 Л/Ч / 2500L/H / 6000L/H / 12000L/H
Должина на кабелот за напојување:
1.3 М/М 2.3

Избор на клиент