Tonlinker 2 ПАРЧИЊА DIY Автомобил Стил Нерѓосувачки Челик Врата Мали Звучници Светлина Кутија Корица дело Налепници за ФОЛКСВАГЕН НОВИОТ GOLF MK7 Accessries
Новак - 15 %

Tonlinker 2 ПАРЧИЊА DIY Автомобил Стил Нерѓосувачки Челик Врата Мали Звучници Светлина Кутија Корица дело Налепници за ФОЛКСВАГЕН

Достапно за нарачка
DEN 575.52
DEN 489.00
Достапност:


Висок Квалитет Tonlinker 2 ПАРЧИЊА DIY Автомобил Стил Нови Нерѓосувачки Челик Врата Мали Звучници Декоративни Светлина Кутија Корица дело за "ФОЛКСВАГЕН" НОВИОТ GOLF MK7 Дел Accessries
Инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Внимание :
1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година
2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
3.Одговара за десната рака диск
Пакет Тежина : 1.9 кг 1.2 Компјутери по собата.
2.Изработени од Нерѓосувачки Челик 3.тоа е одговара за "ФОЛКСВАГЕН" НОВИОТ GOLF MK7
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2014 2015 2016 година
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Автомобил Направи:
ФОЛКСВАГЕН НОВИОТ GOLF 7

Избор на клиент