500pcs злато organza подарок перница 25x35cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба Торбичка diy додатоци
Новак - 6 %

500pcs злато organza подарок перница 25x35cm партија кеси за жените настан сре Drawstring торба Накит Екранот Торба Торбичка

Достапно за нарачка
DEN 4607.52
DEN 4331.00
Достапност:

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

За производот

боја:
Злато
Подарок Торба Големина:
25x35cm
Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Број На Модел На:
25*35
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја

Избор на клиент