DC-DC 250W 10A Постојан Струја Чекор-up Мобилни Напојување LED Драјвер Модул
Новак - 15 %

DC-DC 250W 10A Постојан Струја Чекор-up Мобилни Напојување LED Драјвер Модул

Достапно за нарачка
DEN 287.04
DEN 244.00
Достапност:

5-48 V - Излезен напон : 12-50 V (прилагодливи) - Излезна Струја : 10 A (MAX) (ве Молиме да се зголеми на топлина дисипација ако повеќе од 6 A) - Output постојан Струја : 0. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо.2 - 8 A (ве молиме да не кратко излез за да се прилагоди на тековната) - Лесно да се вози 65 W 90 W dual-core лаптоп. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
DC-DC 250 W 10 A Постојан Струја Чекор-up Мобилни Напојување LED Драјвер Модул
Опис : Спецификација : - Модул Својства : не-изолирани чекор-up модул (ПОТТИК) - Влезен напон : 8. - Конверзија ефикасност : 96% - работна фреквенција : 150 KHZ - Излез Бран : 2% (МАКС) 20М-опсег на Температурата на работа : Индустриски (-40 C на +85 C) (температурата надминува 40 C, помала моќност употреба, или да се зголеми на топлина дисипација) - Динамичен одговор на ветер : 5% 200u S - над коло заштита : yes (да) - за Внесување Обратна Поларитетот Заштита : yes - Size : 70*46*13mm Пакетот вклучува : 1 x Зголеми Конвертор
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
За превозот
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

За производот

Тип На Мотор:
dc мотор

Избор на клиент