CARTAILOR Авто Седиште Заштитник за Фиат Браво столче Покрие СТП Кожа Опфаќа за Автомобил Места Поддршка Перница Сив Автомобил Додатоци
Новак - 49 %

CARTAILOR Авто Седиште Заштитник за Фиат Браво столче Покрие СТП Кожа Опфаќа за Автомобил Места Поддршка Перница Сив Автомобил

Достапно за нарачка
DEN 28416.00
DEN 14492.00
Достапност:


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
Обичај Покрие столче Заштитник за Фиат Браво столче маска за внатрешни додатоци
пред&задните СТП кожни седишта опфаќа&поддржува бесплатен превозот од EMS, како и обично .
Материјал : Висина на Квалитетот на СТП Кожа & Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено .
Бруто Тежина : 5.0 килограми/set.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Декларација : Има 4 модел ( # 1- # 4 ) одговара за Фиат Браво 2008-2011 година верзија автомобил места.
Ве молиме проверете кој е ист стил како вашата внатрешна автомобил места .
Тогаш ни остави порака додека местото на цел.Ви благодариме.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете која верзија е ист како вашиот автомобил внатрешна седиште.
Тогаш ни остави порака додека местото на цел.Ви благодариме.
# 1 Одговара за Фиат Браво 2008-2011 Година Верзија (4 главата без потпирач) .
# 2 се Вклопуваат за Фиат Браво 2008-2011 Година Верзија (4 главата без потпирач) .
# 3 Одговара за Фиат Браво 2008-2011 Година Верзија (4 главата имаат потпирач) .
# 4 Одговара за Фиат Браво 2008-2011 Година Верзија (5 глави без потпирач) .
Ве молиме да ни остават порака додека местото на цел.Ви благодариме.
Висина на квалитетот на три слоеви на композитен материјал(пријателски за животната средина материјал)
Висина на квалитетот leatherette & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
Примерокот покаже(само прикаже производи)

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Специјални Функции:
лесно да се инсталира & автомобил за заштита на седиште
Материјал Тип:
PU
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
5.0kg
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
скроени столче маска
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Објектот нема:
JK-238
боја:
13 боја како на сликата
Специјални Функции:
Направи внатрешната седиште повеќе убави и Автомобил за заштита на седиште
Материјал:
Делукс СТП кожа со сунѓерот композитни
Технолошки :
Висина квалитет на изработка
Функција:
обичај столче покрие сет
feature1:
Целосна покриеност столче поддржува
Карактеристика 2:
кориснички покрие седиште
Име на производ:
СТП кожни седишта опфаќа
Автомобил Направи:
За Фиат Браво 2008-2011 година автомобил

Избор на клиент