Најдобри Роденденски Подарок Пламен Sagittario C145S Метал Фузија 4D Beyblade BB35 Без проектил
Новак - 10 %

Најдобри Роденденски Подарок Пламен Sagittario C145S Метал Фузија 4D Beyblade BB35 Без проектил

Достапно за нарачка
DEN 263.52
DEN 237.00
Достапност:


Пламен Sagittario C145 S Метал Фузија 4 D Beyblade BB35 Без проектил

За производот

Број На Модел На:
BB35
Тип На Објект:
Еден
Возраст Опсег:
8-11 Години
Карактеристики:
Мини
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал

Избор на клиент