Со dhl/федекс 20 компјутери Protable Дигитални PH Метар Тестер Аквариум Базен Вода Вино Урина LCD Пенкало Следење на ph вредноста на водата мерење алатка
Новак - 5 %

Со dhl/федекс 20 компјутери Protable Дигитални PH Метар Тестер Аквариум Базен Вода Вино Урина LCD Пенкало Следење на ph вредноста

Достапно за нарачка
DEN 22368.00
DEN 21250.00
Достапност:

Со dhl/федекс 20 компјутери Protable Дигитални PH Метар Тестер Аквариум Базен Вода Вино Урина LCD Пенкало Следење на ph вредноста на водата мерење алатка
производот plug на овој предмет е ЕУ ПРИКЛУЧОК и ако сакате тоа како некои други speciations ,pls контактирајте со нас,
За оваа PH ТЕСТЕР, тоа не вклучува калибрација прав,еден ќе добие можеби и не се точни,Со цел да се осигура точноста на оваа точка pls направи калибрација кога ќе ја земете пратката
спецификации опсег : ph 0.00-14.00 ph резолуција : ph 0.01 ph на точноста : ph вредност ±0.1 ph батерија : DC6 V ( со енергија адаптер) не се вклучени Температурна компензација : 0*C ~50*C operatinng температура : 0*C ~50*C димензии : 75mm*55мм*28mm тежина : 60g

За производот

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
Дисплеј Тип:
Дигитални
Со Светлото Или Не:
Yes
DIY Материјали:
Водовод

Избор на клиент