Таблета battery3.7V,4000mAH литиум полимер батерија 4058150 Aino NOVO7 зора Издание други мобилни моќ На јазичето
Новак - 25 %

Таблета battery3.7V,4000mAH литиум полимер батерија 4058150 Aino NOVO7 зора Издание други мобилни моќ На јазичето

Достапно за нарачка
DEN 558.24
DEN 419.00
Достапност:


Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,
Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!
Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!
Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!
Имајте пријатен ден. Ви благодариме.
Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4.0 mm (H)*58 mm (W)*150 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4000m Ah
Модел : 4058150
Капацитет : 4000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 150 MM 58 MM ширина дебелина 4.0 MM
Карактеристики
1.100% Сосема Нов батеријата
2 .Високо квалитетни и издржливи
3.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.
*Шест месеци гаранција за гаранција.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.
Зошто да изберете нас
1.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.
2.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.
3.3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.Најдобри за Вас.
4.Одличен квалитет,конкурентни цени.
5.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.

За производот

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Број На Модел На:
4058150
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4000mah
Компатибилен Бренд:
Леново
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер

Избор на клиент