Европската Топла Продажба Универзална Лен Кафе Tablecloths/ Табела Покрие со Мала Круна Шема за Пикник или Свадба
Новак - 30 %

Европската Топла Продажба Универзална Лен Кафе Tablecloths/ Табела Покрие со Мала Круна Шема за Пикник или Свадба

Достапно за нарачка
DEN 566.40
DEN 396.00
Достапност:


pecification :
Материјал : Лен
Големина на :
Tablecloth : 60*60см,90*90cm,100*140cm,140*140cm,140*160cm,
140*180cm,140*200cm, 140*220cm,140*250cm
Боја : Како на сликата
Пакување : 1 peice маса крпа
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

За производот

Спецификација:
60*60cm, 90*90cm, 100x140cm, 140*140cm, 140*160cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm, 140x250cm
Стил:
Обична
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Големина:
60*60cm
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
160510017
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Обликот:
Други

Избор на клиент