2 парчиња Фан Облик на Вода Спреј за Форд Фокус 2 MK2 Фокус 3 MK3 ST РС hatchback седан Главата Refires Посебни Wiper Спреј Авион за Миење
Новак - 24 %

2 парчиња Фан Облик на Вода Спреј за Форд Фокус 2 MK2 Фокус 3 MK3 ST РС hatchback седан Главата Refires Посебни Wiper Спреј Авион

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 218.00
Достапност:

2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови.Внимание : 1). (Можете да контактирате со нас за да го продолжи времето на Купување Заштита за да се гарантира парцела) If you don 't вака, и ве молиме да не' t купување на нашите производи. Ретки украсување делови и да ги задржи вашиот автомобил уникатен и око-фаќање - Изработени од високо квалитетен материјал, анти-корозивни, отпорност на корозија, издржлив - Едноставна инсталација, нема потреба од дупчење или заварување - Идеален за авто DIY, совршена замена - Сосема нов и висок квалитет на - Елегантен облик и глатки криви, пристоен изглед - Лесна инсталација, директно одговара, нема потреба од дупчење или сечење на
2. За избор shippingment, и превозот на следење на проблемот : Posti Финска Економија следење веб : без следење на информации (само патеката во Финска,без следење на информации во вашата земја) Да RU или ОД околу 40 дена Можете да примате Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус следење веб : без следење на информации (само патеката во Кина), околу 15 до 45 дена да Можете да примате Продавачот за Испорака Метод или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail следење web : www. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Без дупчење или заварување.Функција :
Направени од високо квалитетен материјал со шприц технологија, која нуди единствен дебелина и сјаен изглед. Други земји : не ја прими стоката во рок од 60 работни дена, целосно враќање на средствата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.
Спецификации : МОДЕЛ Компатибилен : Одговара За Форд Фокус 2 се Фокусира 3 hatchback седан Апликации Fitment : за да се Фокусираат сите години
1.Ако се чувствувате discontented и вашиот објаснување е разумна, ние'll испраќање на предмети или refundment. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Лесна инсталација, Без алатки потребни.net/en и можете да го користите во вашата земја пост веб-сајт да ги пратите на тоа,околу 30 до 60 дена Можете да добиете и Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.Детали за производот : Име на Производ : Автомобил Фан Облик на Вода Sprayr Покрие трим Декорација Цел : декоративни заштита на Состојба : Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) *Трета страна производ,не се оригинални! Фабриката wholesales цена ,добар квалитет гаранција Боја : Види слика Материјал : Висок квалитет ABS Совршена декорација и заштита за вашиот автомобил.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
FCSPZ1
категорија:
3D
Објектот Ширина:
2.1cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
1.8cm
Објектот Должина:
3.8cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани

Избор на клиент