JoursNeige Природни Рака Резба Димензионални Кристално Зголеми Цвет Нараквици Среќа за Девојка Жените Љубовник Еден круг Кристал Накит
Новак - 0 %

JoursNeige Природни Рака Резба Димензионални Кристално Зголеми Цвет Нараквици Среќа за Девојка Жените Љубовник Еден круг Кристал

Достапно за нарачка
DEN 572.16
DEN 572.00
Достапност:

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- 【име на Производ】 Природни Р ose Цвет Кристал Хривнија *****Реална Слика*****

За производот

Метална боја:
8мм Зрнца, Монистра 10мм
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JoursNeige
Број На Модел На:
SSSL088
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Женска Девојка хривнија:
врвка за околу нараквици
Здравствена нега на функција:
се спротивстави на замор
Природни црвени ахат накит:
Кристално зголеми цвет Хривнија

Избор на клиент