За KTM Kawasaki Мотокрос ЗБОРУВАШЕ КОЖИ Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ SHROUDS ОПФАЌА за Мотор Нечистотија јама велосипед CRF KXF YZ Kayo 12 14 17inch

За KTM Kawasaki Мотокрос ЗБОРУВАШЕ КОЖИ Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ SHROUDS ОПФАЌА за Мотор Нечистотија јама велосипед CRF KXF

Достапно за нарачка
DEN 470.40
Достапност:


Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Производ Детали : го Прилагодите вашиот велосипед, dirt bike и улица велосипед со Зборуваше Обвива! Вашиот велосипед ќе изгледа надградува и елегантни со различни бои зборуваше обвива да се избере совршена.
- Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА За Dirt Bike
- Материјал : Пластика
- Боја : Црвена,Сина,Портокалова,Зелена,Жолта,Црна
- Должина на : 237mm
- КОЛИЧИНА : 72 компјутери
Карактеристика на налепница : универзална
За KTM 65 85 80 160 125 250 450 500 EXC EXCF EXC F 125 250 450
За Хонда, 125,за SUZUKI 250 ,за ЈАМАХА 450 ,за KTM 150 ,за KAWASAKI 500 CR YZ РМ KX CR
За CR YZ РМ KX 80 125 250 450 500 CRF YZF RMZ KXF KTM
За CR YZ РМ KX 85 МОТОРНИ ЦИКЛУС 500 CRF YZF RMZ KXF
За Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia BMW Bajaj Benelli..
мотоцикл Универзална додатоци
Suzuki GSF650 Разбојник 2007 GSF 650 07 gsxr600
Yamaha : we250 R yzf-R6 2013 x-max 2015 yzr-р yzf-r1 2014yz 19100y вит ybr25 tmax бл ..
Совети за користење на 1 сет (72pcs)Тркало Пречник на Зборуваше Кожи

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Име На Модел:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Харли
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
OL
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Како што сликите покажуваат
Специјални Функции:
ЗБОРУВАШЕ КОЖИ
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Fitment:
100% Нови За Kawasaki GTR1400 ZZR1400 ZX-14R ER6N
Motobike Направи:
за benelli
Е Прилагодена:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Количина:
1 сет

Избор на клиент