Nesitu Гроздобер Црвено Кафеав Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Briefcase 14 Лаптоп Портфолио #M7108
Новак - 50 %

Nesitu Гроздобер Црвено Кафеав Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Briefcase 14 Лаптоп Портфолио M7108

Достапно за нарачка
DEN 11903.04
DEN 5952.00
Достапност:


Гроздобер Црвено Кафеав Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Briefcase 14" Лаптоп Портфолио #M7108
Производ Карактеристики
.100% Гаранција за одлична geuine кожа (крава кожа)
.Големина на околу 15"L x 4.5"D x 12"H инчи (38cm L x 11.5 cm D x 30.5 cm H)
.црвена кафеава боја
.Одговараат за повеќето 14 инчен инчен лаптоп
УПОТРЕБА : торба за лаптоп, briefcase, чанта, гласник торба,торба
Детали шоу
Превозот
1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 15-30 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 15-60 дена.
2.Ние исто така нудиме EMS/DHL и сл. експрес сервис на бродот на парцели, кој е побрзо (5-15 дена) , но, сепак,ќе треба да сносат дополнителен товар.
3. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Враќање
Ако не ви се допаѓа нашиот производ,pls љубезно врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот,ние ќе рефундирање на сите ваши пари(со исклучок на товар).
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големина или се вклопуваат lssues
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1-2 см во мерењето.
Боја на разликата
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.И pls ве молиме имајте на ум,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различна за секоја серија,се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.
Повратни информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

За производот

Големина:
38cm L
Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Nesitu
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
M7108
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Перница
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Точка име :
мажите гласник кеси

Избор на клиент