WolfRule За Случај Samsung Галакси Core Премиер Покрие G360H Флип СТП Кожа Носителот Паричникот Случај За Samsung Галакси Core Премиер Случај
Новак - 12 %

WolfRule За Случај Samsung Галакси Core Премиер Покрие G360H Флип СТП Кожа Носителот Паричникот Случај За Samsung Галакси Core

Достапно за нарачка
DEN 201.12
DEN 177.00
Достапност:


Продажба На Точки>>
[ Број На Модел ] : За Samsung Галакси Core Премиер G360 G361 G3606 Случај
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
торба

За производот

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Бизнис,Ткаеше,Симпатична,Егзотични
Големина:
4.5 inch
Компатибилен:
Маска За Samsung Галакси Core Премиер G360H
Материјал:
СТП Кожа + Мека TPU
Стил:
Луксузна Ретро Домот Мода Телефон Случај
функција 1:
Целосна заштита ,Нечистотија-отпорен на
Карактеристика 2:
Четири Лист Детелина Шема,Шарени
функција 3:
100% Сосема нов паричник случај со картичка
боја:
Црна.Сина.Браун.Сива.Виолетова.Пинк
Тип:
Ќелија / Мобилен Телефон Школка & Носителот & Торба
Бесплатен превозот :
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Избор на клиент